Naše služby

TYPY TLAČE

Sieťotlač je metóda vhodná najmä na potlač textilu a väščích reklamných predemtov, akými sú tašky, dáždniky a pod. Tento spôsob tlače sa používa najmä pri vysokých počtoch potlačených predmetov.

Digitálna tlač umožňuje potlač reklamných predmetov a marketingových tlačovín. Doba potrebná k spracovaniu zákazky je krátka a metóda navyše poskytuje vysokú kvalitu rozlíšenia. Vhodné najmä pri nízkom počte kusov.

Plotrovanie je vyrezávanie grafiky zo samolepiacej fólie, kde po vybratí nadbytočnej fólie zostane len grafika na podklad, ktorá sa pomocou prenosnej fólie aplikuje na tabule, autá, plachty a pod.

Ofsetová tlač je vhodná na tlač letákov, plagátov, reklamných materiálov a obalov najmä vo vysokom náklade.

Pri sumblimácii farby prenikajú povrchom a výsledkom je kvalitná dlhotrvajúca potlač odolná proti poškriabaniu. Sublimačná potlač je vhodná len na textil s vysokým percentom polyesteru.

Transferová tlač je nepriamy spôsob potlače, ktorý je vhodný najmä na plnofarebné alebo náročnejšie grafiky. Sieťotlačou sa grafika potláča na transferový papier alebo fóliu, pomocou ktorej sa prenesie a fixuje zažehlením na povrch predmetu.

Tampónová tlač sa používa na rôzne druhy reklamných predmetov, ako napríklad zapaľovače, hrnčeky, perá atď. Tento druh potlače je odolný voči bežnému oteru a používaniu.

Niečo o našej práci

0
Rokov práce
0
Potlačí denne
0
Stálych klientov
0
Tlačových techník